O autoškole

Proč si vybrat právě nás?

Na 1. a 2. pokus u nás zvládne zkoušku přes 85% žadatelů 

- výuka a výcvik probíhá dle zákona 247/2000 Sb.

- máme vlastní prostory a před tím než začnete jezdit se naučíte teorii

- absolvujete autocvičiště, než vyjedeme do provozu

- disponujeme vlastními výukovými materiály (výuková videa)

- žáky nešidíme, absolvují všechny hodiny teorie a jízd a předáme mu maximum našich zkušeností

- učíme na nových vozidlech Toyota Yaris

- naši instkruktoři jsou zároveň lektory bezpečné jízdy v Centru bezpečné jízdy v Třinci a instruktoři bezpečné jízdy na motocyklu

Více o nás ...


Provádíme výuku a výcvik na skupiny AM, A1, A2, A, B, B-automat. Dále provádíme kondiční jízdy, pokud jste delší dobu za volantem nebo řídítky motocyklu neseděli, školení řidičů referentů.

V Ostravě je mnoho autoškol, ceny za kurzy se drží poměrně nízko, ale ne vždy levná autoškola = kvalitní. 

Mnoho autoškol se snaží ušetřit na úkor žáka, proto tvrdí, že výuka teorie není povinná, nebo žákům krátí výcvikové hodiny ve vozidle tím, že si učitel řeší své osobní věci, nebo nevykonají všechny zákonem stanovené hodiny praktických jízd s vysvětlením, že to žák nepotřebuje, či žák místo toho aby jezdil, stojí u auta a učitel mu vysvětluje praktickou údržbu vozidla, nebo ho nechá vyměňovat kolo a napíše mu do evidenční kartičky jízd, že žák jezdil. Přitom praktická údržba vozidla má probíhat mimo výcvik praktických jízd. Prostě kliček, jakým způsobem žáka ošidit je hodně a některé autoškoly v Ostravě, či jinde v republice těží z neznalosti uchazečů. Proto vždy, když si budete vybírat autoškolu, která má cenu kurzu kolem 6 tisíc, nebo ještě níže, vždy si ověřte, co za tyto peníze dostanete. 

 Buď taková autoškola šidí Vás, nebo sebe. Která z těchto variant je pravděpodobnější??? 

Proto jsme šli jinou a poctivou cestou. Vše děláme podle zákona, před nástupem do autoškoly se dozvíte všechny podstatné informace o tom, co Vás čeká, jakým způsobem bude výuka a výcvik probíhat. Nikdy sice nebudeme nejbohatší autoškola v Ostravě, ale svým minulým, současným a budoucím žákům se můžeme s klidným svědomím podívat do očí.

Celý výcvik probíhá v pohodové atmosféře a bez zbytečných nervů a emocí. 

Momentálně se o Vás staráme v počtu 5 učitelů. 

Jezdíme vozidly Toyota Yaris 4x , čehož jeden s automatickou převodovkou. 

Výcvik skupin A probíhá na motocyklech Yamaha SR 125, Benelli BN 125, Suzuki GS 500, Kawasaki Z400, Suzuki GSF 600 Bandit, Suzuki SFV 650 Gladius a Suzuki GSF 650 Bandit.